Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisInformacijaIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Adrės ir Carolines room'as

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyPir. 11 15, 2010 4:34 pm

Nusijuokia
-Matai, tai padeda, reiškia tu vaikas juokingas,- nusijuokia vėl
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyAntr. 11 16, 2010 2:39 pm

Adriana atsistoja ir išpėdina iš kambario. Kadangi pykčio beveik nebebuvo, tai ji nesijaudino, nors vis tiek nenorėjo, kad koks mirtingasis pasimaišytų jos kelyje
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 1:53 pm

Atėjo. Įsijungė savo laptopą ir pradėjo naršyti internete, ieškodama info apie skydą. Galiausiai rado vienos knygos ištrauką, kur buvo rašoma apie skydą. "Šis skydas, gali apsaugoti nuo kitų galių, kad ir kokios jos būtų. Tik nuo fiziškų ne. Be to, kad ir turi skydą, tavo ateitį galima regėti. Skydą gali tampyti, bet tam reikės jėgų. Skydas stiprės, jei tu jį lavinsi, mokinsies jį ištempti kuo toliau, ir atremti didesnes galias. Be to, šis skydas pasireiškia, kai į tave smogia didelė fizinė jėga, tada jis ją atremia, bet tik tą kartą, kai įvyksta jo galios proveržis" perskaitė ji. Sužinojusi dalį tiesos apie skydą, ji išjungė laptopą ir pasinėrė į apmąstymus
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 3:04 pm

Adrė nusprendė eiti į miestą. Susiruošė, apsirengė, įtraukė iltis ir išėjo
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 7:53 pm

Grįžo. Paslėpė kardą po lova ir į galvą jai atėjo mintis "Oh, aš būsių kieta vampyrė. Mokėsiu kautis kardu, ir dar turiu skydą, apsaugantį nuo kitų galių. Na, bet nuo fiziškų galių teks gintis kardu" nusijuokė ji iš savo minties, ir nuėjo į dušą. Baigusi apsivilko pižamą, ir įsliuogė į lovą Užsitraukusi kaldrą iki kaklo, ji užmigo, bet jos sapnai buvo neramūs
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:38 pm

Susapnavusi baisų sapną, pašoko lovoje. buvo išpilta šalto prakaito. Atsikėlė, apsirengė, ir atsisėdo ant lovos krašto
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:45 pm

ir ten atsikelia iš miegų ar kažkas panašaus, mato kad A sėdi ant lovos.
- Adriana? tau viskas gerai?
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:47 pm

-Aha,- sutrikusi pasakė.- Kiek daug šiandien nutiko... Ar galiu tavimi pasitikėti?- paklausė jos ir pažvelgė į ją
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:49 pm

- žinoma,- tvirtai linkteli.
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:52 pm

-Žinai... Šiandien atradau savo galią. Tai skydas, apsaugantis nuo kitų galių, bet nuo fiziškos jėgos ne. Kalbėjau su Aurora, o ji pasakė jog mano skydas ateityje bus labai stiprus, mat mato ateitį. Taip pat pasakė jog matė Isabelės, mokyklos direktorės mirtį. Be to, aš įsigijau kardą. Vienas žmogus, pasisiūlė mane mokinti jį valdyti ir aš sutikau. Štai kardas,- tarė ji ir ištraukė iš po lovos labai gražų, dailų kardą
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 8:57 pm

- eina sau,- išsižioja,- o kaip tu ją atradai ir kas tave mokins tuo peiliu, tpu kardu naudotis,- parodo pirštu į kardą.
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 9:00 pm

-aš buvau prie krioklio. Staiga nuo jo atsiskyrė vandens tėkmė, ir sriūbtelėjo mano pusėn. Aš labai išsigandau, kad vanduo mane nuplaus ir paskandins, tad inkstityviai užsidengiau rankomis. Mano mintyse aplink mane išsiplėtė skydas, ir vanduo atsimušė. Po įvykio jutau šį tą skydą, bet jis buvo ne aplink mane, o prigludęs aplink visą kūną,- papasakojo. Tada prisiminė, kad nežino to vyro vardo.- Mane mokins kardų meistras,- tiek pasakė.- Tikriausiai jis žmogus,- pasakė ji
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 9:02 pm

- vau, čia tai įvykis,- vis dar sėdi nustebus tokia.
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 9:04 pm

-Tu neįsivaizduoji, kaip aš išsigandau,- nusijuokė. Tada surimtėjo.- Žinai, niekas dar nėra manęs išklausęs, ir bet kas, jei taip pasakyčiau, mane palaikytu beprote, bet tu ne,- šyptelėjo jai
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 9:08 pm

- žinai, man ir kažkada buvo taip ,jog mano delnai įkaito taip jog... paėmus į rankas rankšluostį jis užsiliepsnojo, tada ir aš labai išsigandau...-pertrauka,- ir tada viskas praėjo, daugiau nebepasikartoja, tikriausiai dėl to, jog bijau ir nenoriu too... niekas apie tai nežino, na nežinojo lig šiol,- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyKv. 11 18, 2010 9:54 pm

-Gal... Tai tavo galios apraiška?- šyptelėjo jai.- turėtum pakalbėti su Aurora, ji tau pasakys
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyPen. 11 19, 2010 6:00 pm

-Žinai... aš manau turėčiau eiti pas tą vyrą,- pasakė ji, mat buvo jaau kita diena, bet vampyrai to nejuto. Priėjo ir apkabino Coco.- Ilgai neužtruksiu,- pasakė ji ir paleidusi ją pasiimė kardą, prisitvirtino jį ir įtraukusi iltis išėjo
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyŠt. 11 20, 2010 12:23 pm

atsikėlė išgirdusi smsą, išsiropliojo iš lovos pasiėmė telefą, ir atrašė.
Atgal į viršų Go down
Caroline
Ketvirtakursė/is
Caroline


Pranešimų skaičius : 92
Join date : 2010-10-25

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė:
Amžius: (t.y. kaip atrodote)
Klasė:

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptyŠt. 11 20, 2010 12:28 pm

greitai persirengia iš išvaro iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Adriana
Ketvirtakursė/is
Adriana


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-11-07
Age : 26
Miestas : Jonava

RPG veikėjo aprašymas
Vardas, Pavardė: Adriana Crystal
Amžius: 17m.
Klasė: 4

Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 EmptySk. 11 28, 2010 10:01 am

Įėjo į kambarį. Atsisėdo ant lovos ir užsiėmė už galvos, kuri sprogte sprogo. Visko buvo per daug. O dabar dar ir kažkoks žmogus čia dėstys! bus sunku, labai sunku. Tokios mintys nedavė jai ramybės
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrės ir Carolines room'as   Adrės ir Carolines room'as - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Adrės ir Carolines room'as
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Adrės phone
» Adrės pažymiai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kambariai-
Pereiti į: